Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Firmamız Karayolu Taşımacılığında ULAŞTIRMA BAKANLIĞI 'nın Öngördüğü ( R1 VE N2 Yetki Belgesi ) İle Hizmetlerini Sürdürmektedir

Gölyazı nakliyat müşterilerine karayolu taşımacılığında komple ve parsiyel olarak hizmet vermektedir. Firma olarak şehir ayrımı yapmadan tüm Türkiye geneline yapılan taşımalar ile müşterilerimizin tek firma çözümü ile operasyonel maliyetlerini düşürmekteyiz. Geniş bir coğrafyada çalışmak firmamızın sürekli esnek ve müşteri odaklı kalmamızı sağlamaktadır.

Gölyazı nakliyat olarak yurtiçi ve şehiriçi yük-eşya taşımalarınızda; yüklerinizin, eşyalarınızın, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz. 1988 yılından bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte yurt içi ve şehiriçi eşya, yük taşımalarımızda göstermiş olduğumuz özen ve içten samimiyet, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

Firmamız yüksek kaliteyi, düşük fiyat avantajı ile müşterilerine sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen uzman kadrosu ve tırdan oluşan güçlü araç filosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Çalışılan şehirlerde düzenli çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. ‘’Taşımacılıkta yol arkadaşınız‘’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözer.
 

Yurtiçi ve Sehiriçi Ambar

Acentesi olduğumuz N2 yetki belgeli nakliyat ambarları vasıtasıyla İstanbul, Batman,Diyarbakır,Mersin il ve ilçelerinden yük ve eşyalarınızı yerinden teslim alıyor ve yerine teslim ediyoruz. Yine bu ambarlar vasıtasıyla faaliyet alanlarında bulunan il ve ilçelerden ambar yük ve eşyalarınızı alıyoruz.

Faaliyet alanımızda bulunan il ve ilçelerden aldığımız ambar yüklerinizi bu ambarlar üzerinden aktarım yapmak suretiyle adreslerine gönderiyoruz. Gidecek ve gelecek yükleriniz için bizi arayınız. Birlikte hızlı ve ekonomik çözümler üretelim. Biz sorunun değil çözümün bir parçası olmak istiyoruz.

BURSA MERKEZDEN AMBAR OLARAK GİDİLEN İLLER GAZİANTEP,ADANA,MERSİN,HATAY,İSKENDERUN,OSMANİYE,DİYARBAKIR KAHRAMANMARAŞ,
ADIYAMAN,MALATYA,ELAZIĞ,MARDİN,ŞANLIURFA,BATMAN,VAN,SİİRT,MARDİN,BİTLİS,ŞIRNAK,
BİNGÖL,MUŞ,KİLİS,AKSARAY,KARAMAN,NEVŞEHİR,NİĞDE,KONYA,SAMSUN,TRABZON,ORDU,
GİRESUN,RİZE,AMASYA,TOKAT,ZONGULDAK,BARTIN,KARABÜK, VE TÜM İLÇELERİ İSTANBUL DAN
AMBAR OLARAK GİDİLEN İLLER DİYARBAKIR, BATMAN, SİİRT, MİDYAT VE TÜM İLÇELERİ

Gölyazı Nakliyat olarak Türkiye genelinde yükünüz nerede olursa olsun sadece yükünüzün alınacağı ve gideceği adresi bildirmeniz yeterlidir. Deneyimli ve her biri konusunda uzman personelimiz ile yükünüz profesyonel ellerde hasarsız olarak yerine ulaşacaktır.

Araç Galerisi

Hizmet Merkezli

En iyi kalitede hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine odaklanmış olan yönetici ve çalışanlarımızla sektördeki yerinizi daha uzun yıllar korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.

Bize Ulasin

Kaliteli taşımacılık bir telefon uzağınızda. Gölyazı Nakliyat; olarak şehirlerarası yük-eşya taşımalarınızda; yüklerinizin, eşyalarınızın, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz.

Adres:DEMİRCİLER SİTESİ 8.YOL NO:18 ZEYTİNBURNU/İSTANBUL
Yetkili: Soner TURAK
Telefon: +90 212 546 50 40
Faks: +90 212 665 44 69
Gsm: +90 532 332 50 62
sturak@golyazinakliyat.com